Lifestyle

Ako získať pozitívnu energiu

Predstavte si, že sloveso YES spieva tisíckrát denne! No, to je presne to, čo som robil od tej doby, čo som navštívil prednášku Garyho Quinna o “silu Áno! Naučiť sa vytvárať nekonečný potenciál a energiu Master Life. “Na nádherný letný deň som išiel pozdĺž oceánu na ceste k pobrežnému stredisku pre duchovný život v meste Encinitas v Kalifornii. Moja blízka priateľka ma pozvala na účasť na seminári svojho milého priateľa Garyho Quinna, medzinárodného bestselleru, životného trénera, motivačného rečníka, televízneho hostiteľa a televízneho producenta. Keďže hľadám spôsoby, ako žiť svoj najlepší život a hmatateľné stratégie na dosiahnutie svojich snov, hneď som bol na palube. Aj keď určite nemôžem napísať všetko, čo som sa na seminári dozvedel, pretože môj článok by bol príliš zdĺhavý a ja samozrejme chcem nechať ostatných príležitosť na osobnú skúsenosť Garyho, len poukážu na niektoré učenia, ktoré priniesli pozitívnu energiu do môjho života.

Opakujte slovo YES, aby ste získali pozitívnu energiu:

Po nástupe na scénu nám Gary povedal príbeh o tom, ako sa narodila jeho doktrína YES. Počas prednášky v Nemecku bol Gary zúfalý, keď našiel miestnosť vyžarujúcu silné vibrácie “váženej negatívy”. Ako Garyho pozitívne sily vyplávali, prišiel k nemu skvelý nápad. Požiadal celú miestnosť, aby znova a znova s ​​ním opakoval slovo ÁNO. Čoskoro bola miestnosť obklopená “krásnym zborom áno” a s každým YES sa hmotnosť vibrácií miestnosti zdvihla na vyššiu frekvenciu a energia pozitívnosti vyzařovala ďalej.

Gary nám potom povedal príbeh klienta, ktorý bol v zlej situácii. Gary jej dal úlohu povedať ÁNO tisíckrát denne počas siedmich dní. Na konci siedmich dní sa jej energia posunula a začala dostávať pozitívnu zmenu.

Gary vysvetlil, že slovo YES priťahuje príležitosť. Odstraňuje bloky v našej energii a je to energia, ktorá priťahuje to, čo chceme. Teraz bolo naším radom povedať ÁNO. Naša skupina stála a niekoľko minút sme kričali ÁNO! ÁNO! ÁNO! pri zvyšovaní našich rúk na nebi a pri čerpaní rúk v rytme. Zistil som, že môj duch sa zdvíha a keď som sa rozhliadol, všetci sa usmievali. Teraz to robíme skoro ráno na kľudnej ceste rieky a v noci vonku pod luminiscenčným mesiacom. Tiež pridávam Garyho posilňujúce slová: “ÁNO, skvelé nové veci prichádzajú svojou cestou.” Je to fantastický spôsob, ako začať a končiť deň. Robím to aj celý deň a moji duchovia sú vždy zdvihnutá.
Aleida K. Wahn
San Dieguito lagúna a rieka cesta, Del Mar, Kalifornia
Zdroj: Aleida K. Wahn

Vykonajte odpustenie a zatvorte dvere do minulosti:
článok pokračuje po reklame

Aby sme sa posunuli dopredu, musíme zatvoriť dvere do minulosti tým, že sme zanechali hnev, odpor a všetko negatívne. Kľúčom je odpustenie, ktoré je dané nielen ostatným, ale aj sami. “Vyhoďte ho, vyčistite ho a potom budete mať priestor pre nové, skvelé veci,” povedal Gary.

Cvičili sme tým, že hovoríme: “Odpúšťam _________ (meno osoby alebo seba) za ___________. Odpúšťam _________ (meno osoby alebo seba) za všetko a čokoľvek. “Gary nás poučil, aby sme šli domov, napísali to na kus papiera a potom ho napálili. V tichosti môjho domu som urobil toto cvičenie odpustenia a keď som stál pri kuchyni, sledoval, ako moje slová zmiznú do horiaceho plameňa, cítil som pocit pokoja a pokoja. Teraz, keď sa myseľ vráti k problémom, zastavím sa a poviem: “Nie. Vypálil si to a oslobodil si sa. ”

Zmeňte svoje myslenie:
Aleida K. Wahn
Banner na pobrežnom centre pre duchovný život v Encinitas v Kalifornii
Zdroj: Aleida K. Wahn

“Zmeňte svoje myslenie. Zmeňte svoj život.” To je citát, ktorý som videl na banneru, keď som vstúpil do pobrežného centra. Rovnako ako silná múdrosť v tejto citácii, Gary nám povedal, aby sme neprestajne zaplavovali naše mysle pozitívnymi správami. Gary odhalil zápas 63-ročnej ženy, ktorá bola herečkou, ale cítila, že je príliš stará na to, aby dostala akékoľvek dobré úlohy. Gary pracoval s ňou, aby zmenil svoje myslenie a povedal jej namiesto toho, aby chodila do konkurzu, ako bola Meryl Streep, a myslieť si: “Nemôžu robiť tento film bezo mňa.” Má teraz množstvo hereckých kariet a ľudia chcú poznať jej tajomstvo. Namiesto toho, prečo by ma vybrali? “Naše motto musí byť:” Prečo nie ja? ”
článok pokračuje po reklame

Mohlo by sa vám tiež páčiť...