titánová panvica
Bývanie

Vyberte si najlepší titánový riad

Hľadáte skutočne špičkový kuchynský riad? Zvoľte si titánový riad – ponúka skutočne najlepšie a najvýhodnejšie vlastnosti v porovnaní s akýmkoľvek iným dostupným riadom na trhu.

Odborníci na zdravú výživu sa zhodujú: titánový riad je jedným s najlepších spôsobov prípravy nutrične dokonalého jedla.

Titánový riad je vyrobený s ohľadom na prípravu zdravého, kvalitného a chutného jedla. Titánový riad vďaka nepriľnavému povrchu nepripaľuje jedno. Je navrhnutý tak, aby vynikajúco viedol teplo a držal teplo, takže je možné variť s minimálnym stupňom tepla.  Riad sa tiež jednoducho udržiava a má dlhú životnosť. Určite si aj vy obľúbite jeho nezameniteľné vlastnosti!

Môžete variť na plynových, elektrických, sklo keramických doskách. Titánový riad je vhodný aj na čoraz viac používaný indukčný sporák.

Moderný dizajn nemá len estetický význam. Výhodou je úplne rovné dno, odolný povrch, úspora času pri varení.

Pripravovať jedlo môžete rôznymi spôsobmi – varením, dusením, vyprážaním, zapekaním, pečením a to aj v rúre. Životnosť titánového riadu je niekoľko desiatok rokov.

Aby ste sa mohli pri výbere titánového riadu jednoduchšie zorientovať,  je možné si na internetovej stránke najtitanovyriad.sk vybrať vhodný riad od rôznych značkových výrobcov.  Bohatá ponuka je členená do kategórii, vy si tak môžete vybrať vhodný titánový riad presne na účel, aký potrebujete.

Výlučne kvalitný nemecký riad je zárukou vašej spokojnosti. Spokojnosť je umocnená rýchlym zákazníckym servisom, rýchlo a presne informovať vás na vaše otázky.

Prezrite si aktuálnu ponuku skvelých noviniek, ktoré vám prinášajú nové výhody a ešte viac potešenia z prípravy zdravého jedla.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...