Lifestyle

Všetko, čo by ste mohli niekedy vedieť o dúhových bozkoch

Ak, ako ja, ste naivne si mysleli, že  duhový bozk, možno nebudete pripravení na to, čo nasleduje. Ale pre zvedavcov, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o dúhových bozkoch.
Čo je to “dúha bozk”?

Premýšľajte o tom ako snehové gule s krútením. Dúhový bozk sa stane, keď osoba klesne na ženu počas jej obdobia. Zatiaľ žena dáva úderovú prácu naraz, pravdepodobne aj v pozícii 69. Akonáhle muž ejakuluje v ženských ústach, pár sa bozká, zmieša menštruačnú krv so semenom v procese, vytvára krásnu dúhu s ústami. A voilà!
obraz
Čo je Snowballing?

“Dúhový bozk je skvelý spôsob, ako si každý môže vychutnať pár minút blaženosti hneď po oboch orgazmoch. Zvážte, že cieľ, V podstate je to jedinečná oslava vašich sexuálnych úspechov.

Ako sa vykonáva “dúha bozk”?

Niektoré správy naznačujú, že dúhový bozk je šťastná nehoda, ku ktorej dochádza vtedy, keď žena náhodou dostane svoje obdobie, zatiaľ čo jej partner robí cunnilingus. Avšak, aby sa dosiahol tento dôležitý “dúha bozk” odtieň, malé plánovanie ide dlhú cestu. Napríklad sa zdá byť veľmi dôležité, aby obaja partneri boli pripravení a ochotní držať príslušnú krv a spermie v ústach po ústnom pohlavnom styku v príprave na tento magický bozk – čo je niečo, čo sa nemusí stať, ak si neplánujete ono.

Trik je pre vás a vášho partnera, aby skončili približne v rovnakom čase, aby ani jeden z vás nemal držať krv alebo spermie v ústach príliš dlho. Skutočne ste spoznali svoje telo a poznali svojho partnera. “V podstate je načasovanie a komunikácia kľúčom.
Prečo sú do toho ľudia?

Rovnako ako stovky ďalších fetišov, táto” jedinečná “aktivita je úplne v poriadku, ak to urobia, akonáhle to odsúhlasia dvaja dospelí.” Taktiež povzbudzuje páry, ktoré vykonávajú dúhový bozk, aby sa pokúsili použiť ochutenú lubrikant na ” pridajte novú dimenziu do ich senzorickej hry. ”

Medzitým Fima opisuje dúhový bozk ako “vrchol ukázať pohodlie a rešpekt voči tvojmu partnerovi a tvojmu vlastnému. Veľa ľudí je vyliečených krvou z obdobia … Niekoľko vecí hovorí: “Prijímam vás a vaše telo” úplne ako dúhový bozk. ”
obraz

Existujú nejaké variácie “dúhového bozku”?

Rýchly pohľad na všestranný Urban Dictionary odhaľuje, že dúhové bozky sú zvyčajne opísané ako heteronormatívny pohlavný čin. Ale pravdepodobne menej heteronormatívny bozk by zahŕňal zmiešanie menštruačnej krvi s inými telesnými tekutinami. Pretože dúhový bozk by mal byť inkluzívny, predovšetkým všetko, nie?
Reklama – Pokračovať v čítaní nižšie
obraz

Čo ešte musím vedieť skôr, ako sa zapojí do “dúhového bozku”?

Hall hovorí, že je dôležité prijať opatrenia pri vykonávaní sexuálneho konania s novým partnerom. Vysvetľuje: “Neexistuje nič zlého pri podávaní alebo prijímaní orálneho sexu, keď vy alebo váš partner máte menštruáciu, pokiaľ sú obaja komfortní a robia potrebné opatrenia, ako je napríklad testovanie na HIV a iné pohlavne prenosné choroby. Ak sa zameriavate na stimuláciu klitorisu, je možné vykonať lúpež a nepríde do kontaktu s žiadnou krvou. ”

Pokiaľ ide o obmedzenie akéhokoľvek potenciálneho neporiadku, hovorí: “Skúste robiť konanie na tmavých farebných plátnoch alebo uterákoch alebo používajte latexové alebo non-latexové rukavice, ak sa stane, že dôjde k nejakému prstomu.” Čokoľvek, čo sa cíti pohodlnejšie a pripravené aby ste vystúpili, stojí za to.

Nakoniec, či je dúhový bozk niečo, čo chcete zahrnúť do svojho sexuálneho repertoáru, je úplne na vás. Ale dúfajme, že teraz ste trochu viac pripravený, ak by sa tu objavila príležitosť!

Mohlo by sa vám tiež páčiť...