Lifestyle

Víno ako skvelý darček

Všetci vieme, ako je zberné červené víno, čo robí z vysoko kvalitnej fľaše červeného vína fantastický darček na víno. Či už hľadáte kúpiť fľašu postavenú podľa veku alebo niečo, čo si môžete vychutnať hneď, ako sa rozbalí, dobre vybrané víno nezklame.

Tweet 1: Hľadáte kúpiť fľašu červenej na darček?

Kto z nás v istom čase nepokúšal nájsť dokonalý dar? Viem, že som. Strávil som roky agonizovať nad narodeninami priateľov, svadobných darčekov, Deň matiek. Vianočné nákupy boli absolútnou bolesťou hlavy až do jedného dňa, keď som mal epifánia. Odpoveď ma zízala do tváre po celý čas. Víno! Všetci milujú dobrú fľašu a dary červeného vína sú báječnou možnosťou pre každú príležitosť. Nákup vína pre niekoho iného môže byť trochu skľučujúca úloha, ale verte mi, nemusí to byť. Tu je niekoľko návrhov na vína, ktoré na tvár každého človeka usmievajú.

Klasické vína starého sveta hľadať

Z Bella Italia, toskánske Sangiovese z Chianti alebo Vino Nobile di Montepulciano alebo legendárne vína Barolo sú záľuby davu. Sú rovnako lahodné s jedlom alebo bez jedla. Rioja je neuveriteľne populárny medzi červenými pijanmi a Rioja Reserva alebo Rioja Gran Reserva budú aj naďalej rozvíjať ďalšie odtiene, pretože starnú – nádhernú odmenu pre zberateľa pacientov.

Samozrejme, je prakticky nemožné pokaziť ohromujúcu fľašu dobre vyrobenej bordúry. Medzi univerzálnosťou červeného Bordeauxu a jedlom a vekovosťou pre dlhodobý pôžitok robia skvelé darčeky pre každého červeného pijana. Bordeaux je vynikajúcou voľbou, ak si nie ste istí, že ste niekto chce. Pre vodiča kabíny vo svojom živote pozrite sa na ľavú banku. Ak hľadáte niečo trochu plyšové, skúste pravú banku Bordeaux. Tieto vína sú dominantou Merlotu, čo je hodvábne plyšové potešenie na pitie.

Máte na rukách zmätenú chuť? Nikdy sa nebojte. S menej často sa vyskytujúcimi odrodami, ako je hviezdna portugalská Touriga Nacional alebo slávni Taliani, ako je Negroamaro alebo Lagrein, nielenže dáte fantastický dar, ale aj urobíte príjemcovi masívnu láskavosť.

Vína nového sveta sú rovnako pekné
Ak je váš giftee čiastočný pre vína z Nového sveta, šťavnaté malbecky z Argentíny, éterický Pinot Noir z Nového Zélandu alebo trieda čílskeho Cabernet Sauvignon sú vynikajúce. To sú tiež skvelé možnosti pre tých z vás, ktorí chcú kúpiť víno, ktoré môže preskočiť v pivnici a tešiť sa tu a teraz.

4 Jednoduché zapamätať tipy na nákup vína

Pomáha vám mať pocit, čo váš priateľ má rád piť. Ak si nie ste istý, nákup klasického vína, či už zo Starého sveta alebo z nového sveta, od osvedčeného výrobcu je vždy bezpečnou stávkou.
Vysoká cena nie vždy znamená najvyššiu kvalitu. Na každom cenovom mieste nájdete veľkú hodnotu.
Rôzne ročníky sa líšia. Zvážte, či sa pred prekročením kreditnej karty nepodarilo skontrolovať regióny, ktoré vás zaujímajú.
Nebojte sa klásť otázky pri prehliadaní!
Tweet 2: Potrebujete jednoduché tipy na nákup vína?

Červené víno je odpoveďou na všetky vaše potreby darovania. Ozbrojené týmito užitočnými návrhmi, nikdy nenájdete sami sa snažiť skrútiť s last minute darček znova. Koniec koncov, nákup vína by nikdy nemal byť problém, či už ako dar alebo pre seba.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...