Móda

Úložný priestor na všetky drobnosti, ktorý ocení každá žena

Žiadna žena bez nich nevyjde z domu, pretože potrebujú miesto na smartfón, zápisník, diár, doklady, peňaženku, rúž, púder a iné drobnosti. Určite už tušíte, že hovoríme o dámskych kabelkách, ktoré ženám poskytujú úložný priestor na všetky drobnosti a dôležité veci, ktoré potrebujú mať po ruke a do vačkov ich nezmestia.

 

Kabelky, do ktorých sa zmestí úplne všetko

 

Kabelky si vyberáme podľa príležitosti. Na stretnutie s priateľmi a na romantickú večeru si väčšinou brávame menšie crossbody kabelky. Do práce a na dôležité stretnutia si vyberáme väčšie štvorcové alebo obdĺžnikové kabelky.

Čo sa týka materiálu, najobľúbenejším a najkvalitnejším materiálom je koža. Kožené kabelky stoja síce viac ako tie vyrobené zo syntetického materiálu, sú však pevnejšie, materiál sa netrhá a vyzerajú luxusnejšie ako tie zo syntetického materiálu.

Ak si teda v blízkej dobe plánujete kúpiť novú kabelku, odporúčame novú koženú kabelku. Vydrží vám dlhšie, hodí sa vám k bársakému oblečeniu a hlavne pôsobí nadčasovo. Má pevné rúčky, podšívka vo vnútri kabelky je kvalitnejšia a hlavne sa nemusíte obávať toho, že by sa vám začal šúpať zvršok kabelky.

Ruksaky na odľahčenie rúk 

Ak plánujete ísť na výlet, určite si neberte kabelku. Vtedy skôr zúžitkujete praktickejšie kožené ruksaky, ktoré vám odľahčia ruky a zároveň budú pôsobiť luxusne. Hodia sa vám nielen k športovému outfitu, ale pokojne si ich môžete dať aj k blúzke a obtiahnutým SLIM nohaviciam.

Ak nemáte kožený ruksak, čím skôr si ho zaobstarajte. Odporúčame s kvalitnými pevnými hrubšími uškami a s dostatočným množstvom priečinkov.

Univerzálne kabelky a ruksaky, ktoré môžete ľahko kombinovať

Každá žena by mala mať doma univerzálnu kabelku na akúkoľvek príležitosť a dobrý kožený ruksak ideálne neutrálnej farby. V kabelkách a v ruksakoch by mal byť priestor aj na také drobnosti, ako rúž, púder, balík žuvačiek a kľúče. Ku kabelkám a k ruksakom môžete pokojne kombinovať diamantové náušnice s jedným centrálnym diamantom, obyčajnú bižutériu a minimalistické náhrdelníky.

Dámy, nebojte sa investovať do kožených kabeliek a ruksakov. Investícia sa vám okamžite vráti. Každá vaša kamarátka vám bude obzerať vaše nové luxusné kožené kabelky a ruksaky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...