Nezaradené

Trendy outdoor bývania

Outdoor Living trendy na čo tešiť v novom roku

Domnievate sa, že príroda nemôže byť trendy? Zamysli sa znova. Vonkajšie bývanie je jedným z najhorúcejších trendov deje mimo pristávaciu dráhu. Majitelia domov sú objímať celý svoj majetok vyjadrovať v úplne novým spôsobom a dať seba každodenný ústup. Tu je niekoľko rastúce trendy, ktoré poznáme dostane silnejší len v novom roku.

Upravené vonkajšie obytné priestory.

Tieto cookie fréza trávniky a Planková ploty sú úplne mimo. Je čas prijať svoju jedinečnosť a vyzve ho do svojho dvorku. Môžete vidieť personalizované prvky, ako sú tematické priestorov (myslím jogy záhrady) alebo kúpele ako oázy. Osobné záujmy môže žiariť v full-service kuchyňou, s tehlovými rúry alebo komfortných vonkajších obývacou izbou a jedálňou.

Elektrizujúca krajiny.

Rozsvietite život s funkčným a kreatívne vonkajšieho osvetlenia. Osvetlenie môže pridať dramatické a výrazné farby alebo jemné akcenty vzoru. To nie je len nekončí svetla. Mnohé konštrukcia so začlenením novej technológie, ako dvorku Wi-Fi a veľkými obrazovkou.

Šetrné k životnému prostrediu Nature-scaping.

Natívne a domorodé rastliny sú vítaným doplnkom každej dizajnu. Okrem módne “zelené” faktor, tieto rastliny môžu priťahovať krásne vtáky a hmyz a ľahko sa udržiava.

Jedlé záhrady.

Využívajúce byliny, ovocné stromy a zeleninu môžete pridať farbu textúry a rozmanitosť na vašu krajiny. Majú tiež výhodu v podobe zabezpečenie dodávky čerstvých produktov. Aj keď tento trend nie je nič nové (ľudia mali domáci záhrady dlho predtým, obchody s potravinami!) To rozhodne robiť silnú scénu.

Vodné prvky.

Kľud kvapalného útočisko vo vašej záhrade je bezkonkurenčná, a majitelia domov nebudú chýbať. So všetkým, čo z fontán a rybníkov s vodopádmi a potokov. Sme tryskajúce nad týmto trendom.

Dážďové záhrady.

Dážďové záhrady poskytujú funkčné, ale aj umelecký prvok do vonkajšieho priestoru. Zvyčajne majú formu sudov na dažďovú vodu, oporných múrov, priehlbín a dokonca aj zeleňou. Účelom dažďovú záhrady je zhromaždiť, sústrediť sa a opakované využitie dažďovej vody v prospech celej krajiny.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...