Móda

Tommy Hilfiger a Michael Kors – značky, ktoré si okamžite obľúbite

Hľadáte nové zaujímavé módne doplnky, ktoré by sa hodili k vášmu oblečeniu, čo máte v šatníku? Ak hľadáte nové šperky, oblečenie, či kabelky, pozrite si ponuku od Tommy Hilfiger a Michael Kors.

Šperky od Tommy Hilfiger

Značka obchodníka pochádzajúceho z írsko- americkej rodiny predchádzala viacerým úspechom a pádom. Pred značkou, ktorú dnes pozná celý svet, vlastnil tento obchodník obchod s názvom The People´s place, ktorý vyhľadávali najmä tínedžeri. Tento obchod však zanikol, no majiteľ dlho nesmútil. Slávny Calvin Klein mu ponúkol výhodnú spoluprácu, ktorú však odmietol a v roku 1984 založil Tommy Hilfiger Corporation, ktorá sa rokmi stala úspešnou firmou.

Prerazili síce s pánskou kolekciou oblečenia, teraz však predávajú prekrásne šperky Tommy Hilfiger, štýlové dámske a pánske oblečenie Tommy Hilfiger.

Ak chcete nové šperky, šperky Tommy Hilfiger budú to pravé pre vás. Jemné, dominantné, žiarivé, pútavé a hlavne nadčasové – takto by sme mohli charakterizovať šperky tejto značky. Zaujať vás určite zaujmú náušnice Tommy Hilfiger.

Kabelky od Michael Kors 

Popredná americká značka, ktorú podporujú známe hollywoodske hviezdy ako Gwyneth Paltrow, Catherine Zeta-Jones, alebo speváčka Jennifer Lopez, predstavuje najnovšiu kolekciu kabeliek Michael Kors. Štýlové, luxusné, nadčasové modely kabeliek na všetky príležitosti by mali byť súčasťou aj vášho šatníka. Dokonale ich zladíte k elegantným sakám, sukniam a blúzkam, no perfektne sa hodia aj ak džínsom a jednoduchým topom.

História tejto značky sa začala písať už v roku 1981, kedy navrhli svoju úplne prvú dámsku kolekciu. V Európe sa dočkali úspechu až v roku 1997, kedy sa Michael Kors stal riaditeľom úspešnej francúzskej značky Celine. O šesť rokov neskôr opustil túto firmu a venoval sa čisto práci na vlastnej značke.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...