Bývanie

Skrášlite si byt, ktorý máte v prenájme.

Zdobenie bytu v prenájme môže byť špecifické. Na jednej strane chcete, aby ste sa cítili doma, takže by mal odrážať trochu vašej osobnosti. Na druhej strane, musíte mať limity, pretože ste stále v prenájme.

V tejto súvislosti vám pomôžeme nájsť dokonalý kompromis. Dali sme dohromady zoznam spôsobov, ako vám pomôcť nasadiť zmysel pre štýl do vašej kuchyne. Pozrite sa na tieto návrhy a vyberte tie, ktoré vám najviac dávajú zmysel.

Koordinácia farebnej schémy

Vytvorenie súdržnej farebnej schémy je jedným z najjednoduchších spôsobov spojenia miestnosti. Zatiaľ čo sme typicky poradili budovanie jedného okolo farby, v tomto prípade by bolo najlepšie držať sa vašich osobných predmetov. Avšak, ako vidíte na fotografii vyššie, je to úplne možné. Všetko od stoličky až po nástroje na pečenie a špongiová misa prináša dvojitú povinnosť tým, že zapožičia estetickú hodnotu priestoru.

Vytváranie kontrastu je kľúčové. Budete sa chcieť pozrieť pozorne na odtiene, ktoré sú už zabudované do vašej kuchyne a pridávať do farieb, ktoré sa objavia z tých existujúcich. Všimnete si, že nie všetko musí presne zodpovedať. Môžete miešať a podobné odtiene, aby ste svojmu dizajnu získali ešte hlbší zmysel pre zložitosť.

Majte nábytok zaujímavý

Ak váš byt nie je plne vybavený, budete musieť priniesť niekoľko vlastných kúskov do priestoru. Prečo sa nezabudnite, že do vášho dizajnu pridávajú určitý vizuálny záujem? Ak máte pocit, že budete odvážne a robiť vyhlásenie, zvážte použitie niektorých farebných stoličiek, ako na fotografii vyššie. Môžu sa ľahko stať ústredným bodom každej kuchyne.

Ak sa však tieto odtiene nezhodujú s vašou estetikou, je tu jemnejšia cesta, ktorú môžete vziať. Hrajte si s tvarom. Namiesto toho, aby ste priliehali k obdĺžnikovému stolíku a obdĺžnikovým stoličkám, pozrite sa na kusy, ktoré majú tvarové krivky a elegantné uhly.

Pridajte si koberec

Pravdepodobne ste počuli o koberec, ktorý sa používa na rozloženie obývacieho priestoru v obývacej izbe alebo v posteli. Môžete však urobiť to isté v kuchyni kuchyne alebo pod jedálenským stolom. V tomto prípade bude koberec slúžiť dvojitému účelu, ktorý pridá k estetickej izbe a poskytne dodatočnú vrstvu ochrany pre vaše podlahy.

 

Mohlo by sa vám tiež páčiť...