Zdravie

Problémy v posteli: Kto je na vine?

V rodinnom živote sa dá udržať veľa, ale keď manželia prestávajú spolu komunikovať a prestávať si užívať intimitu, často to končí dosť nepríjemnými komplikáciami a nakoniec možno aj rozchodom.

U mužov a žien je, podľa odborníkov na vzťahy, úplne iný pohľad na to, prečo sa to deje. A niekedy ich pomerne neškodné slová alebo akcie slúžia ako “katalyzátor” procesu rozpadu intímnych vzťahov. Náhľad na vec, vám to niekedy môže pomôcť vyriešiť! Tak sa s nami poďte pozrieť, ako to funguje s viacerých hľadísk.

Z vášho pohľadu

Nízka hodnota dôverných vzťahov. Z tohto dôvodu sa obvykle ženy bránia prežívania spoločných ch a intímnych chvíľ s partnerom, pretože si myslia, že sú pre mužov len na pranie a žehlenie, starostlivosť o domácnosť a vytvorenie toho správneho pohodlia v dome. Ale žena potrebuje aj niečo viac, pochopenie, že je pre muža rovnocennou partnerkou, s ktorou sa môže rozprávať vždy a o všetkom a nie si vyžadovať jej pozornosť len vtedy, keď mu je to vhodné.

Z jeho pohľadu

Neuróza, ktorá spôsobuje zlyhanie. To je dôvod, prečo viac ako 40 % mužov zlyháva. Vopred sa boja, že v posteli neuspejú. Možno je to z dôvodu malého penisu alebo inej podobnej komplikácie. Tento strach je často však taký silný, že sa nepokúšajú o nič, a to je v oblasti intímneho spolužitia obrovská chyba.

Skúste to riešiť. Ak vás trápi problém menšej veľkosti, vyhľadajte si účinné spôsoby, ako zväčšiť penis. Je ich niekoľko a mnohé z nich naozaj aj fungujú. Bez toho, aby ste ich ale vyskúšali, to však nezistíte.

Často je dôvodom ochladenia citov muža aj to, že jeho manželka verí, že sex je potrebný len na pokračovanie rodu. Úplne prepína svoje záujmy na deti a začne žiť s manželom intímne len s podielom materskej zhovievavosti.

Skúste si ho ale spojiť s niečím iným. Neustále rodiť asi nebudete a sex sa potom stane pre vás už len príjemným spestrením intímneho života. Nebojte sa prejavovať city a skúste byť trochu viac vášnivá.

Slabý temperament ženy

Keď je manžel veľmi aktívny a žena je oveľa miernejšia v jej túžbach, zvyčajne sa to v intímnej chvíli bude fungovať asi tak, že si budete hovoriť, kedy to skončí. Formálnosť takéhoto vzťahu potom už prestanete riešiť, no len do momentu, kedy príde osoba, ktorá bude vyhovovať jeho temperamentu oveľa lepšie.

Ak vám na vzťahu záleží a našli ste sa v týchto riadkoch, určite to budete chcieť zmeniť, nezabudnite však, že čas beží.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...