Nezaradené

Première – skvelé zázemie pre ženy

Patríte ku ženám, ktoré sa chcú presadiť v Bratislave? Iste uznáte, že s patričným zázemím svoje plány naplníte oveľa jednoduchšie. Ak hľadáte adekvátne bývanie v Bratislave, máme pre vás jeden skvelý tip.

Aj v takom (na slovenské pomery relatívne veľkom) meste, ako je Bratislava, sú problémy s hľadaním vhodného bývania. O parkovaní a miznúcej zeleni nehovoriac. Našťastie je naporúdzi jedno fajn riešenie. Première.

Občianska vybavenosť na úrovni

Obytný komplex Première vyrástol na Šancovej ulici v Starom Meste. Lokalita sa pýši výbornou občianskou vybavenosťou – do niekoľko stometrovej vzdialenosti od budovy Première nájdete obchody, parky, relaxačné a oddychové zóny či reštaurácie.

Zabezpečená mobilita

Mobilita je pre rodinu s deťmi aj ženy, ktoré sú single, veľmi dôležitá a pri kreovaní projektu Première sa na tento aspekt nezabudlo. V blízkosti budovy je niekoľko zastávok MHD a sieť cestných komunikácií vás spoľahlivo dovedie k letisku, železničnej stanici alebo na D1tku.

Výborné priestorové možnosti

Première ponúka na dvadsiatich troch podlažiach dostatok priestoru pre každého. Dispozične sú tieto byty v Bratislave riešené tak, aby uspokojili potreby slobodných i zadaných slečien, rovnako ako mamičiek s deťmi a rodinou. Každá obytná jednotka má navyše vlastnú terasu, balkón či lodžiu. Nezabudlo sa ani na zelenú terasu, ktorá je súčasťou jedného z nižších podlaží.

Zaručené a bezpečné parkovanie

Zaparkovať v Bratislave je aj pre stálych obyvateľov často nemožné. Première však opäť prišiel s riešením. Voľné parkovacie plochy sú dostupné v stráženej trojpodlažnej garáži, ktorá sa nachádza pod zemou. Priestory garáže sú vďaka nabíjacím staniciam stavané dokonca aj pre elektromobily. Takéto novostavby Bratislava neponúkala veľmi dlho. Rozhodne stojí za to rezervovať si čas a prísť na osobnú prehliadku vzorového bytu či celého komplexu.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...