Móda

Povedzte NIE všednosti

Bežné obchody sú zaplavené oblečením, ktoré je nevýrazné – všedné alebo naopak výstredné a gýčové. Ženy, ktoré majú radi peknú módu a chcú sa pekne obliecť, si preto musia nájsť ideálny spôsob kde si vybrať správne šaty.

Poďte sa presvedčiť o tom, že módne šaty a doplnky sa nevytratili. Naopak, módne šaty si môžete vyberať z pohodlia domova. Glossy.sk je tu pre vás, aby vás nové šaty urobili šťastnou.

Vstúpte do sveta módy a šťastia. Glossy na vás čaká…

Sezóna letných spoločenských udalostí, rodinných a priateľských stretnutí je tu a vy chcete určite vyzerať krásne.

Pred tým, ako si vyberiete najkrajšie modely spoločenský šiat, pripravili sme pre vás niekoľko horúcich módnych tipov.

Spoločenské šaty by ste mali vyberať podľa príležitosti. Väčšina žien si chce preto vybrať klasické farby a vzory. Ak ste rada na očiach, môžete zvoliť odvážnejšiu farbu a výstrih. Nápadité môžu byť rôzne vzory alebo netradičná potlač. Najmä mladšie ženy preferujú kratšie šaty. Letné spoločenské šaty by mali byť vzdušné, aby ste sa v nich príjemne cítili aj po dlhší čas.

Na formálne príležitosti nie sú vhodné veľké výstrihy a príliš krátke či extravagantné šaty. Preto si pred každou spoločenskou príležitosťou skontrolujte, či existuje dress code. Ten môže byť súčasťou pozvánky. Ak je predpísaný, mali by ste sa pridŕžať predpísaných pravidiel.

Netreba zabúdať ani na štýlové módne doplnky. Inšpiráciou môžu byť veľké klobúky. Vyhnite sa veľkým kabelkám, môže byť trápne, ak sa vo veľkej kabelke budete dlho prehrabávať.

Nezabudnite ani na výber správnej obuvi. Ak budete na spoločenskej udalosti pravdepodobne viac stáť, alebo ak plánujete tancovať, zvoľte si pohodlnú obuv.

Vyberte si perfektné šaty. Teraz je čas nechať sa inšpirovať novými letnými šatami. Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácii, ktoré veríme, že vzbudia vašu pozornosť.

Kvetinové vzory vás nabádajú, aby  ste ich ukázali svojmu okoliu. Ľahké, zvodné a inšpirujúce na letné kokteily.

 

Zdôraznite svoju krásu a sebavedomie. Tieto krásne letné šaty v ružovej farbe si jednoducho zamilujete.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...