Móda

Potešte ženské srdce.

KORART vytvára množstvo zaujímavých kreácií – náš perličkový svet sú pestrofarebné náhrdelníky, originálne zrkadielka či tabatierky, zaujímavé čelenky do vlasov či netradičné náramky a prstene. Práca s perličkami je pre nás relax a zároveň poslanie vytvárať na tomto svete kreatívne kúsky, ktoré by nadchli každú dušu a potešili nejedno srdiečko. Vytvárať originálne kúsky pre každého berieme za svoje poslanie.

Každý náš výrobok je ručne vyrobený, každá korálka je samostatne prišitá, a vkladáme do neho našu radosť a nadšenie z práce. Vybrať si môžete zo širokej ponuky výrobkov. Oválne zrkadielka ozdobené farebnými korálkami potešia nejednu parádnicu, malú či veľkú. Naše originálne náhrdelníky, náramky a prstienky vykúzlia úsmev na perách a budú sa nádherne vynímať ako súčasť každého Vášho outfitu. Naše výrobky sú ručne vyhotovené v rôznych farebných variáciách a je len na vás, ktorému farebnému prevedeniu dáte prednosť a ktoré farby najviac pohladia Vašu dušu.

Dovoľte nášmu perličkovému svetu preniknúť aj do Vášho srdca a potešiť Vás záplavou farieb a štýlu. Do každého nášho výrobku sme vložili srdce a radosť z práce a preto veríme, že naše výrobky budete nosiť s radosťou a prinesú svetlo aj do tých najsivších dní a je už len na vás či si vyberiete originálne vyšívané náhrdelníky z perličiek, krásne zrkadielka, ktoré nikde inde nenájdete alebo siahnete po inom kúsku z našej širokej ponuky. Každý výrobok je ručne vyrobený a preto je každý jediný originál.

Našu tvorbu nájdete na socialnej sieti facebook pod názvom KORART handmade alebo na www.sashe.sk/majkatv

Mohlo by sa vám tiež páčiť...