Zdravie

Pomôcky zo sexshopu skvalitnia váš sexuálny život

V každom vzťahu sa po niekoľkých rokoch/ mesiacoch objaví kríza. Každý vzťah je iný a určiť, kedy práve do vášho vzťahu „príde“ kríza, jednoducho nemôžeme. Všetko záleží predovšetkým od vzájomného rešpektu a komunikácie.

Niektoré páry v poslednom období hľadajú erotické pomôcky, do ktorých vkladajú všetku svoju nádej na zažehnanie krízy. Nerobia nič zlé, práve naopak, pomôcky zo sexshopu nielenže upevnia vzťah medzi partnermi, ale aj skvalitnia ich sexuálny život. Čo keby ste aj vy skúsili nejaké pomôcky zo sexshopu?

Súhlas partnera 

Ak si však chcete kupovať nové sexuálne pomôcky, napríklad nové vibračné vajíčka, potrebujete k tomu súhlas partnera. Váš partner by mal súhlasiť s týmito sexuálnymi pomôckami. Keby ste partnerovi toto zatajili, pravdepodobne by to zobral osobne – myslel by si, že vás nedokáže uspokojiť a vy hľadáte útechu práve vo vibračných vajíčkach a iných sexuálnych pomôckach pre ženy. Ak partner bude súhlasiť, odporúčame vám vyberať si z ponuky vibračných vajíčok práve vajíčka ovládané bezdrôtovým ovládačom. Tento ovládač mu môžete dať do ruky a čo bude ďalej vám už hovoriť nemusíme.

 Nie sú náhradou za partnera 

Radšej si kúpu sexuálnej pomôcky prediskutujte s partnerom. Partner nemusí súhlasiť s vibračnými vajíčkami, ale môžu sa mu páčiť Venušine guličky. A nikdy neviete, partner vám môže poradiť pri výbere a aj on si kúpi niečo pre seba. Určite ale sexuálne pomôcky neuprednostňujte pred partnerom. Tieto pomôcky vás majú nabudiť a nie plnohodnotne nahradzovať vášho partnera. Ak ste ale nezadaná, nič vám nebráni kupovať si čo sa vám páči.

Skvalitnite si váš sexuálny život novými sexuálnymi pomôckami. Uvidíte, že hneď prvý večer sa všetko zlepší a krízu okamžite zažehnáte. Nehanbite sa za nakupovanie na sexshopoch, ale zase nemusíte sa každému zverovať, že ste si kúpili sexuálnu pomôcku. Čo sa deje vo vašej spálni by tam malo aj ostať.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...