Lifestyle

Pár šikovných trikov, ako okoreniť vzťah a zahnať partnerskú krízu

Každý vzťah býva na začiatku plný zamilovaných pohľadov, nežných zamilovaných viet a motýlikov v bruchu. Časom však vzťah takpovediac zovšednie a prvotné zamilované pocity vymiznú.

Ak váš vzťah stagnuje a chceli by ste ho trošku oživiť, máme pre vás pár šikovných trikov, ako okoreniť partnerský vzťah a zažehnať partnerskú krízu.

Navštívte spoločne sexshop

Ak kríza vo vzťahu zasahuje aj do vašej spálne, odporúčame vám kúpiť si nejaké erotické pomôcky v sexshope. Návštevu sexshopu zrealizujte spoločne. Ľahšie si tak vyberiete vhodné erotické pomôcky, ktoré vám pomôžu okoreniť váš vzťah a zahnať nudu.

Nechajte partnera, nech si vyberie akúkoľvek erotickú pomôcku a v prípade, že ho zaujme erotická panna, nevyhovárajte mu nákup tejto erotickej pomôcky. V takomto prípade nemáte dôvod na žiarlivosť. Vášho partnera môže táto erotická pomôcka nabudiť a váš sex bude o to kvalitnejší. 

Aké erotické pomôcky vám odporúčame? 

Dámam odporúčame klasické vibrátory, vibračné vajíčka, či vyhľadávané Venušine guličky. Ďalej by ich mohli osloviť penisy a dildá, poprípade stimulátory klitorisu.

A čo páni? Pánom odporúčame návleky na penis, vákuové pumpy, vagíny, nafukovacie panny, či stimulátory prostaty.

Práve tieto erotické pomôcky vám pomôžu trošku okoreniť váš vzťah a vrátiť tak iskru do vášho stereotypného vzťahu.

Kúpte si nové sexy spodné prádlo 

Páni, vy vyskúšajte dráždivé boxerky so zaujímavými, možno vtipnými nápismi. Dámam odporúčame kúpiť štýlové saténové nočné košieľky, bodystocking, červené čipkované podprsenky a nohavičky.

Ak sa váš vzťah zmieta v kríze, skúste podniknúť nejaký výlet na miesto, ktorý ste už plánovali, no zatiaľ ste na jeho realizáciu nemali voľný čas. Ak vás táto možnosť neoslovila, zájdite si na luxusnú večeru, poprípade si prichystajte večeru pri sviečkach aj doma.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...