Lifestyle

Očistite sa od negatívnej energie

Samozrejme, niektorí negatívni ľudia sú nevyhnutné. Rovnako ako ľudia vo vašej rodine alebo v práci. Môžete však obmedziť čas strávený s nimi. A vy si môžete vybrať svojich priateľov a s ktorými sa spojíte vo svojom voľnom čase. Obklop sa pozitívnými ľuďmi. Vystrihnite tých, ktorí sú neustále nešťastní, nepokojní, zneužívajúci alebo zanedbávajúci. Títo ľudia vysávajú všetku pozitívnu energiu z vás, pozitívnu energiu, ktorú potrebujete na pritiahnutie dobrých vecí do vášho života.

 

Vyčistite svoj dom (a kanceláriu).

Staré veci vo vašom dome zaberajú veľa negatívnej energie. Staré oblečenie, noviny, časopisy, dokumenty … zbavte sa ich.

 

Potom vyčistite svoj dom. A nepoužívajte len umývačky riadu, umývajte koberčeky, záclony, steny, okná, prádlo atď. Otvárajte okná, nechajte slnko a čerstvý vzduch a zápornú energiu. Pridajte živé rastliny a farbu. Tým, že urobíte svoj dom alebo kanceláriu pozitívnejším priestorom, zistíte, že sa tiež zbavíte negatívnej energie vo vnútri vás.

 

Zmeňte svoje myslenie.

Vyčisti svoje vlastné negatívne myšlienky. Nenechajte malé veci obťažovať vás. Nesťažujte sa a nerozhodujte ani nekritizujte ostatných. Ale tiež sa viac zamilujete. Buďte viac odpúšťaní zo seba. Nikto nie je dokonalý, takže sa nezaoberajte svojimi chybami ani nedokonalosťami.

 

Opakovanie pozitívnych tvrdení každý deň vám môže pomôcť urobiť vaše myšlienky pozitívnejšie. Takže môže inšpirovať a motivovať citácie. Tiež skúste udržať denník vďačnosti, alebo aspoň trvať niekoľko minút denne, aby ste si pomysleli, pre čo ste vďační. Začnite práve teraz, podeľte sa s nami, o čom ste dnes vďační v komentároch nižšie.

 

A nakoniec nehrajte obeť. Vytváraš svoj vlastný život – takže si prevziať zodpovednosť. Prestaňte obviňovať ostatných a začnite robiť kroky smerom k lepšiemu životu. A ak si nie ste istí, kde začať, začnite sledovaním tohto bezplatného videa tu. Ukáže vás správnym smerom.

 

Okúpať sa.

Pri kúpe alebo peknej dlhej horúcej sprchy môžete zvýšiť svoju osobnú energiu. Je to veľmi jednoduchá a účinná metóda. Stačí sa namočiť 20-30 minút, relaxovať a odpočinúť si. Tiež skúste pridať do kúpeľa nerafinovanú morskú soľ (alebo himalájskú kryštálovú soľ) a oleje. Soľný vodný kúpeľ je už dlho známy ako skvelý spôsob, ako vyčistiť auru a zvýšiť zdravie a vitalitu. A éterické oleje s ich krásnou vôňou vám pomôžu ešte viac relaxovať a rýchlejšie uvoľňovať negatívu. (plus kúpeľ tiež ponecháva vašu pokožku pekné a mäkké).

 

Dajte všetky svoje obavy na papieri.

Vezmite pero a papier a napíšte všetko, čo vás znepokojuje. Niekedy to môže vyzerať ako veľa v tvojej hlave, ale akonáhle to uvidíš napísané, pochopíš, že to nie je toľko a môžeš sa s tým vyrovnať.

 

Takisto ide o vyňatie všetkej negatívy zvnútra a vloženie na externý objekt. Takže si nemyslite, že musíte tento zoznam skrátiť, alebo dokonca urobiť zoznam vôbec. Skúste zapísať všetky svoje negatívne myšlienky. Každý jeden strach myslel, že máte. A potom sa len zbavte toho papiera. Napáliť ho alebo ho vyhodiť.

 

Meditovať.

Meditácia zvyšuje produkciu serotonínu, ktorá zlepšuje náladu a správanie. Znižuje úzkosť, pomáha získať jasnosť a pokoj. Pomáha liečiť váš energetický systém a udržiavať živé energetické pole.

 

Vyberte si pokojné prostredie, posaďte sa (alebo si ľahnite) v pohodlnej polohe a pokúste sa vyčistiť svoju myseľ. Meditácia naozaj nie je tak zložitá, ako to znie, môžete sa naučiť viac meditačných tipov pre začiatočníkov tu.

 

Vizualizovať.

Ak sa niečo obávate, začnite vizualizovať pozitívny výsledok. Predstavte si želaný výsledok vo vašej mysli alebo v situácii, keď už sa o túto vec už nemusíte starať. Skúste si predstaviť, ako by ste sa cítili. A zachovajte taký pocit čo najdlhšie.

 

A ak nie je nič konkrétneho, čo vás znepokojuje, ale stále sa cítite negatívne, len vizualizujte svoj najväčší sen alebo niečo, čo by vás urobilo šťastným. Rovnako ako cestovanie na exotické miesto alebo ideálne dátum. Zamyslite sa nad farbami, objektmi a podrobnosťami.

 

Prísť na to.

Nakoniec, keď nič iné nefunguje, a stále sa cítite nahnevaný alebo smutný, niekedy najlepšie, čo môžete urobiť, je to, že ho len potíte. V skutočnosti mnohí lekári predpisujú cvičenie na bojové stresy, depresiu a úzkosť. Nech sa stane čokoľvek, choďte na jogu, zdvihnite niektoré záťaže, plávajte, choďte na dlhú prechádzku, hrajte tenis – dobré tréning pomôže vyčistiť vašu myseľ negatívnych myšlienok.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...