Nezaradené

Obývacia izba: vytvorte si dokonalý priestor na relax

Obývacia izba je miesto, kde sa stretávame s rodinou a priateľmi. Je to miesto na odpočinok a sledovanie filmu. Po náročnom dni strávenom prácou si chceme vychutnať pohodlie. Je preto dobré si naplánovať výber obývacej steny a sedačky, aby sme vytvorili prostredie, ktoré bude vyhovovať našim potrebám.

Sedačka

Sedačka je najdôležitejším kusom nábytku. Je vždy vhodné si vybrať kvalitnú sedačku. Podľa rozloženia priestoru je možné zvoliť si pohovku v tvare písmena „L“ alebo sedacie súpravy.

Sedacia súprava Amedia

Police

Pokiaľ ide o skladovanie, neexistuje lepšie riešenie ako modulárny nábytok. Tieto možnosti sú veľmi praktické, pretože sa dajú prispôsobiť podľa toho, čo je potrebné skladovať, či už sú to suveníry z dovolenky, kávové súpravy, knihy, hudba, časopisy atď. Police si nájdu svoje miesto v každom modernom interiéri.

Stolíky

Stolíky sú tiež dôležitým prvkom v obývacom priestore. Pri výbere stolíka do obývacej izby zoberte do úvahy aj rozmer pohovky. Pri umiestnení je potrebné ponechať vzdialenosť cca 40 cm. To vám umožní bez problémov sedieť alebo vstávať.

Obývacia stena

Čo sa týka farby obývacej steny, je dôležité zvoliť si svetlé farby, farba nábytku môže byť najvýraznejšia, takže by mala byť plná harmónie a radosti.

Pri výbere nábytku do obývacej izby je veľmi dôležité vziať do úvahy materiál. Je nevyhnutné, aby ste sa rozhodli pre materiál, ktorý je odolný, pretože nikto nechce meniť nábytok príliš často.

Obývacia stena Vivien

Mohlo by sa vám tiež páčiť...