Krása

Objavte výhody morskej lufy

Výber správneho produktu na každodenné sprchovanie nie je len o výbere správneho sprchového gélu a telového mlieka. Vaša pleť potrebuje dokonalú starostlivosť, a preto si musí vybrať aj vhodnú hubku na čistenie pleti.

Ak použijete na sprchovanie správne produkty, budete sa cítiť väčšiu sviežosť.

Vďaka rýchlej sprche so správnym kúpeľným produktom sa budete cítiť osviežení.

Čo je to morská lufa

Je to vlastne morská rastlina, ktorá obsahuje zdraviu prospešné látky. Prírodná špongia – lufa je organický produkt extrahovaný prírodným spôsobom, je preto vhodná aj pre bábätká. Lufu môže používať na bežné sprchovania, ale lufu môžete použiť aj inak. Lufa Volo obsahuje organický jód, hypoalergénna a antiseptická.

Hlavné výhody používania lufy

Prírodné vlákna lufy sú ideálne na pravidelné sprchovanie. Aké sú vlastnosti vlákien? Sú trvanlivé a nemajú elasticitu. Ľahko tak odstraňujú odumreté kožné bunky, odstraňujú znečisťujúce látky a odhaľujú žiariacu pokožku. Dokonca odstraňuje nečistoty a znečisťujúce látky zachytené medzi pórmi pokožky.

Morská lufa je čisto prírodný produkt, neobsahuje žiadnu chemikáliu. Sú teda bezpečné aj pre problematickú a detskú pokožku. Lufa na tvár pomáha čistiť a zlepšuje krvný obeh. Vaša tvár a pokožka sa zbabí  škodlivých látok a toxínov.

Morská lufa  robí pokožku čistou a hladkou. Proces odlupovania odhaľuje nový povrch pokožky.

Ako používať lufu

– namočte ju do teplej vody

– pridajte prírodný sprchový gél

– rozotrite po pokožke

– a následne už len opláchnite

Vyskúšajte overenú jadranskú lufu, ktorí mnohí poznajú s pobytu v Chorvátsku. Doprajte si krásu a dokonalý relax, ktorý navodí morská lufa.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...