Móda

Ako nosiť skinny džínsy

Schválne, koľko skinny džínsy obsahuje váš šatník? Jedny sa iste v skrini každej ženy nájdu. Poďte sa ich naučiť kombinovať s trendmi jesennými kúskami a buďte na hviezdu.
Článok

Skinny džínsy rozhodne žiadny veľký comeback neoslavuje. Sú tu vlastne stále, len sa na ne pre to množstvo denimových trendov, ako sú Boyfriend, traky, zvonáče alebo culottes, tak trochu zabudlo. Ultra upnuté dámske džínsy na telo si mnoho žien vlastne ani veľmi neužíva. Moc vám toho totiž neodpustí :-). Ale neklesaj, styling a trendy sa neustále aktualizujú, tak len stačí siahnuť po tých správnych kúskoch a urobiť zo skinny džínsov zase skvelú módnu záležitosť.

A tak oprášte svoje skinny džínsy a noste ich ako dáma, módna ikona aj trendy rebelka. Vieme, ako na to.
trend zamatu

Ak túžite zaradiť do jesenného must-have nákupného zoznamu kúsok, ktorý vám dodá poriadnu dávku luxusu, ženskosti a štýlu, nemali by ste minúť zamat. Sako z takého materiálu v kombinácii so skinny džínsami bude jedným slovom wow!
Foto: archív firiem

U zamatu sa nemusíte obmedziť len na čiernu. Nebojte sa vzorov ani výrazných farieb, ako je vínová alebo temne zelená
Modro-biela mánia

Kto nakukol v posledných týždňoch aspoň do jedného módneho obchodu, nemohol nestretnúť košeľu v pánskom štýle s tenkým modro-bielym prúžkom. Je trendy, pristanú a môžete ju nosiť ako do práce, tak aj na posedenie s priateľmi v bare. V kombinácii so skinny džínsami nezabudnite na vyvážený dojem celého outfitu, to znamená, ak máte upnuté nohavice, vršok by mal byť voľný.
Foto: archív firiem

Kým to počasie dovoľuje, noste trendy tenisky!
rôzne dĺžky

O tom, že je móda hravá a zábavná, bola reč už niekoľkokrát. Okrem množstva trendov jej ale zaujímavú robia najmä rôzne stylingové možnosti. Vrstvou, kombinujte a mixujte! O čom je reč tu? Oblečte skinny džínsy, obujte tak obľúbené čižmy nad kolená a navrch sa zababušte do kabáta rovného strihu, ktorý vám môže siahať pokojne až do polovice lýtok.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...