Lifestyle

Môžu ísť na tantrickú masáž aj ženy?

A prečo by nemohli. Tantrická masáž rovnako ako aj každý iný druh masáže je určený pre všetkých. Bez rozdielu pohlavia či veku. Je pravda, že viac ako trištvrtina záujemcov o tantrickú masáž je tvorená práve mužmi, ale to neznamená, že pre ženy nie je určená. Ba priam naopak, tantra masáž ponúka veľa výhod aj ženám. Pozrime sa, prečo by túto senzuálnu masáž mali zažiť aj ženy.

Uvoľnenie pri tantrickej masáži

Nielen muži, ale aj ženy sú dennodenne v strese a prežívajú náročné dni. Okrem práce ich čaká veľa povinností aj doma. Upratať, navariť, skontrolovať deťom úlohy. Niekedy to dokonca zvládajú všetko naraz, za čo im patrí obdiv. A zaslúžia si nielen obdiv, ale aj trošku relaxu, oddychu a času iba pre seba. Nervozita, únava a podráždenosť sú príznakmi veľmi stresujúceho spôsobu života. Vypnite na chvíľku od vašich starostí, zahoďte ich za hlavu a spríjemnite si deň prostredníctvom tantrickej masáže. Možno vám na um zišla myšlienka, že načo ísť na tantrickú masáž, keď uvoľnenie a relax zažijem aj pri obyčajnej masáži. Preto vám ponúkame ďalšie výhody tantra masáže.

Prílev sexuálnej energie pre ženy

Áno, aj pri klasickej masáži zažijete uvoľnenie, ale prídete domov, nakopia sa na vás ďalšie starosti, ktoré vás vyčerpajú natoľko, že svojho muža zase iba pobozkáte na pery a zaspíte. Tantrická masáž vám okrem oslobodzujúceho uvoľnenia prinesie aj vzrušenie, nakoľko súčasťou tantra masáže je aj masáž intímnych partií. A to pri obyčajnej masáži nezažijete. Naopak s tantrickou masážou sa budete cítiť nabité sexuálnou energiou, s ktorou sa budete chcieť podeliť. Dostanete znovu chuť hrať sa so svojím partnerom ako to bolo na začiatku vášho vzťahu. Doprajte aj jemu kúsok z vášho tantrického zážitku a priveďte ho na vrchol. Možno popri tých všetkých povinnostiach zabúdate jeden na druhého. Dajte preto vášmu vzťahu novú iskru. Každému mužovi sa zapáči, keď oňho jeho žena prejaví záujem a vyšle mu sexuálny impulz. Tantra masáž rozšíri sexuálnu energiu do celého vášho tela a naladí vás na novú vlnu. Vyskúšajte tantra masáž pre ženy a zažijete nové poznanie vašej sexuality.

Ženské problémy a tantra masáž

Pod ženskými problémami máme na mysli zdravotné ťažkosti, ktoré trápia mnohé ženy. Nedosiahnutie orgazmu, bolestivá menštruácia či neschopnosť otehotnieť. Častokrát tieto problémy súvisia práve so stresom a hektickým spôsobom života. Pravidelné masáže a to, že sa žena naučí uvoľniť sa a prijať svoju sexualitu napomáhajú tomu, aby sa týchto problémov ženy nadobro zbavili. Tantrická masáž pre ženy má svoje opodstatnenie. Ženám prináša veľa benefitov, a preto ju by mala skúsiť každá dáma, ktorá si myslí, že by boli preňu tieto benefity prospešné.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...