Bývanie

Moderné a súčasné obývacia izba Nábytok z izby a rady

Vytvorte modernú obývaciu izbu s nábytkom a príslušenstvom. Inšpirovaný dlhotrvajúcimi dizajnovými pohybmi, vrátane Shaker, ázijských, stredovekých moderných, škandinávskych a umeleckých remesiel, vytvárame nábytok, ktorý spája moderný štýl s nadčasovým klasickým vzhľadom.

Či už navrhujeme pohovky a akcentové stoličky alebo akcentové stoly a obývaciu izbu, zameriavame sa na kvalitu. Spolupracujeme s americkými výrobcami nábytku, aby sme vám priniesli kúsky, ktoré kombinujú nadčasovú modernú estetiku s konštrukciou, ktorá má vydržať.

Prírodné materiály, ktoré používame, ako je masívne drevo alebo prírodná oceľ a kameň, sú zamyslene získavané a krásne zapracované do našich produktov. Napríklad, všetky naše drevo sa zbierajú doma v Spojených štátoch. Dlhodobé návrhy a svedomité obchodné praktiky vám ponúkajú udržateľný spôsob, ako vybaviť váš domov.

Vytvorte pohodlný základ pre vašu obývaciu izbu s moderným sedením. Pohovky a sekcie sú ponúkané vo viacerých veľkostiach a konfiguráciách, aby vyhovovali vášmu štýlu a vášmu priestoru. Ponúkame L-tvar a reverzibilné kreslá sekcie, okrem pohoviek, loveseats a štúdio pohovky.

Maximalizujte svoju obývaciu izbu výberom pohodlnej modernej spacej pohovky pre hostí, alebo urobte vyhlásenie s našimi remeselnými akcentovými stoličkami, kreslami alebo koženými kreslami.

Skladovacie a akcentačné prvky vo vašom priestore sú rovnako dôležité a funkčné ako sedenie. Zahrňte mediálnu skriňu, knižnicu alebo dokonca barový vozík na zosilnenie skladovania a štýlu. Naše konferenčné stolíky a koncové stoly ponúkajú dokonalý konečný vzhľad.

Mnohé kolekcie nábytku do obývačky a obývacej izby je možné prispôsobiť vašim potrebám, vrátane vlastných médií a úložných skríň, akcentov a koncových stolov. Naše pohovky, sekcionálne a akcentové stoličky je možné objednať na zákazku v niektorej z našich tkanín a vybrať kože.

Či už máte malú obývaciu izbu, veľkú, príležitostnú rodinnú izbu alebo viac formálneho obytného priestoru, môžeme vám pomôcť nájsť dokonalý nábytok a doplnky. Ponúkame bezplatné dizajnérske služby, ktoré vám pomôžu predstaviť si všetky možnosti a vybrať si najlepší nábytok do obývačky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...