Lifestyle

Máte Samsung Galaxy S10? Prečo potrebujete kvalitné puzdro?

Máte Samsung Galaxy S10? Prečo potrebujete kvalitné puzdro z ponuky obchodu musketier.sk?

Samsung Galaxy S10 je bezpochyby jedným z najlepších smartfónov pre Android na trhu. Ak ho momentálne vlastníte, sme si istí, že ho chcete zachovať tak jasný, lesklý a nový ako v deň, keď ste ho kúpili. Preto, ak chodíte s nechráneným displejom, a bez ochranného puzdra – musíte to čo najskôr zmeniť.

Priznajme si to, dokonca aj tí najobozretnejší z nás sú náchylní k mimoriadnej nehode. Život je plný prekvapení, takže je najlepšie mať ochranný kryt na smartfón, ktorý zaručí ochranu vášho S10 pred pádmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate alebo čo robíte. Dokázalo sa, že puzdra na Samsung Galaxy S10 rozptyľujú o 50 percent viac pádov.

Bez ohľadu na to, aká je vaša obľúbená farba, v ponuke musketier.sk máte na výber množstvo variant pre váš mobil.

Aby sa ešte viac zvýšila ochrana, kryt na mobilný telefón majú aj zvýšený rám. Táto zvýšená hrana je navrhnutá tak, aby chránila váš telefón pred kvapkami lícnou stranou nadol.

Jemný povrch a povrch odolný proti poškriabaniu

Pri výbere dokonalého puzdra na smartfón musíte dbať na vzhľad, ale pocit a trvanlivosť sú tiež nesmierne dôležité. Preto má puzdra sú vyberané tak, aby pomáhali zvyšovať aj stabilitu pri písaní textových správ a prácou s aplikáciami.

Nakoniec je puzdra na mobilný telefón pre Samsung Galaxy S10 sú dostatočne tenké na to, aby umožňovali ľahké bezdrôtové nabíjanie, na čo je Samsung Galaxy S10 skvelý. Keď je v telefóne takmer vybitá batéria, nemusíte smartphone vyberať z puzdra. Stačí ho zapnúť do nabíjačky.

Nové puzdra pre Samsung Galaxy S10 si môžete kúpiť v obchode musketier.sk

Mohlo by sa vám tiež páčiť...