Bývanie

Málo miesta v byte vyriešia policové regály

Bývate v malom? Potom určite pravidelne riešite otázku využitia priestoru. Teda konkrétne otázku nedostatku priestoru. V malom byte alebo dome je každý centimeter voľného miesta veľmi rýchlo zabraný nejakým nábytkom alebo inými vecami – v rohu je skriňa, pod oknom sú naskladané knihy a vedľa kresla je zase polička s časopismi. Častokrát potom vlastne ani vôbec nevieme, kde čo máme a chytáme z toho paniku. Prečo si teda radšej neurobiť v byte poriadok a mať všetko prehľadne rozložené a uložené na pár miestach?

Pýtate sa ako?

Riešením sú policové regály! Policové regály spoľahlivo vyriešia ako nedostatok priestoru, tak aj chaos vo veciach, dokumentoch, či dokonca v potravinách a surovinách. Vďaka tomu, že regály sú tvorené policami, je možné na pôvodnom mieste, kde predtým stála polička, mať uskladnené omnoho  viac vecí, než predtým. Policové regály totiž skvele šetria priestor a vnesú do každej domácnosti poriadok.

 

Policové regály získavajú na popularite

Hoci donedávna panovalo presvedčenie, že regály patria len do veľkých hál logistických a distribučných centier, už tomu dávno nie je tak. Z regálov sa stáva dizajnové riešenie priestoru a nájdete ich v kaviarňach, moderných kuchyniach, či predajniach s darčekovým tovarom. Policový regál začína byť čoraz viac obľúbený vďaka svojej praktickosti a tiež vďaka modernému, no jednoduchému dizajnu, ktorý z neho robí ľahko zakomponovateľný  prvok.

Dizajnové regály teda nie sú klasické regály, ktoré poznáme zo skladov, obchodov alebo garáží ale sú to esteticky zaujímavé regály, ktoré sa skvele hodia do každej modernej domácnosti. Policové regály sú navyše aj praktické z hľadiska údržby. Regály sú vyrobené z kvalitných materiálov, o ktoré sa veľmi ľahko stará. Stačí raz za čas regál prejsť navlhčenou utierkou, čím zotrite z regálu prípadný prach. Drevené časti, ako sú police v regáloch, potom môžete utierať suchou handričkou alebo prachovkou.

Presvedčte sa sami, že policový regál sa stane skvelým dizajnovým doplnkom vášho bytu a že vďaka regálu budete mať vo veciach konečne poriadok. Viac informácií o kvalitných regáloch nájdete tu.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...