Móda

Letná móda v Stefanel

Pomaly, ale isto, presne tak sa ku nám blíži leto. Čaká nás so svojimi slnečnými dňami, vysokými teplotami a samozrejme, letnou módou. Už čoskoro sa do letných trendov budeme obliekať a užívať si najkrajšiu časť roka plnými dúškami. Všetky ich nájdete aj v kolekcii Stefanel jar/leto 2017.

Horúce dni si najlepšie vychutnáte vo voľných strihoch, ktoré dajú vášmu telu dýchať a navyše sú lichotivé ku každej postave. Tie sa nesú naprieč celou kolekciou tejto talianskej módnej značky. Dôležitý jej aj výber materiálu, Stefanel túto sezónu stavil okrem iného aj na bavlnené modely, do popredia sa dostáva najmä krepová bavlna. Čipka a háčkovanie dodávajú kolekcii ľahký, romantický nádych.

 

Nič nepokazíte ani pásikmi, ktoré sa vracajú späť každú sezónu, vždy však v malými obmenami. Stefanel ich prezentuje opäť iným, moderným, súčasným spôsobom, v kombinácii s pastelovými farbami. Rovnako opakujúcim sa trendom sú aj geometrické vzory, ktoré sa objavujú v móde už niekoľko desaťročí. Svoj najväčší boom zažívali v sedemdesiatych rokoch a práve týmto obdobím je inšpirovaná aj aktuálna Stefanel kolekcia. Jednotlivým modelom dodávajú hravosť a sviežosť.

Pastelové odtiene stelesňujú teplé slnečné počasie, optimizmus, ženskosť a obľúbené sladkosti. Túto sezónu sa tešia veľkej obľube, preto na ne nezabúda ani Stefanel. Kolekcia však zahŕňa oveľa širšiu farebnú škálu, ktorá začína pri neutrálnych odtieňoch smotanovej, béžovej, bielej, šedej, prechádza do jemne ružovej, žltej, jasnej oranžovej, až naberá všetky odtiene pelargónie a orgovánu. Prím hrajú aj modely oceánsky modrej, tmavomodrej, pistáciovej, fuchsiovej, a zelený odtieň morských rias.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...