Bývanie

Kupujeme biokrb

Internetový portál lacne-biokrby.sk je jeden z najväčších a najskúsenejších predajcov biokrbov na Slovensku, ktorý Vám Vie pomôcť a poskytnúť pomocnú ruku pri výbere vhodného biokrbu.

Prinášame vám niekoľko nápadov, ako si vybrať biokrb podľa vašich predstáv.

Krásne a moderné krby sú prekvapením aj pre vašich blízkych. Ocenia ich nápaditý a elegantný dizajn. Navodia príjemnú rodinnú atmosféru  a pri očarujúcom plameni si vychutnáte napríklad aj pohár červeného vína.

Väčšina majiteľov biokrbov je spokojných s tým, že nemusia rúbať drevo, čistiť krb od popola, nemajú podráždené očí, ….  Nehovoriac o tom, že ak bývate v bytovom dome, tak klasický krb by ste asi nemohli vlastniť.

Ide aj o peniaze. Náklady na inštaláciu klasického krbu sú vysoké. Okrem krbu musíte riešiť aj inštaláciu vhodného komínu a dodržiavať množstvo bezpečnostných opatrení. Zároveň musíte absolvovať povinné prehliadky komínov. V prípade zanedbania povinností, by vám pri prípadnom požiari vznikli nemalé problémy.

Prečo sú bioetanolové krby výhodnejšie? Sú to ekologické krby – etanolové ohrievače.  Tieto inovatívne krby poskytujú celý rad výhod. Na prevádzku – zabezpečenie plameňa sa používa bioetanol. Ten je horľavý a bez zápachu, takže nevyvoláva dráždivý dym ani popol. Okrem toho biokrb nevyžaduje žiadne dymovody, rúry, komíny alebo dodatočné inžinierske siete. Jeho inštalácia je úplne jednoduchá a zvládnu ju aj menej technicky zdatný jednotlivci.

Aké teplo vytvorí biokrb? Množstvo tepla bude závisieť od viacerých faktorov ako napr. veľkosť horáka a jeho nastavenie, počet horákov v biokrbe, kvalita použitého paliva, veľkosť miestnosti, tak vzduchu… Tepelný výkon 2 až 3 kW môže vykúriť miestnosť o veľkosti približne 20m2 v závislosti od tepelných strát budovy.

Atraktívny a inovatívny vzhľad bioetanolových krbov je veľmi trendy. Pridajte sa k spokojným majiteľov a doprajte svojmu interiéru skutočne exkluzívny doplnok.

 

Mohlo by sa vám tiež páčiť...