Lifestyle

Eventová agentúra pozná nové trendy na rok 2022. Viete aké sú to?

Posledné roky boli pre eventové agentúry naozaj náročné a ich pracovná činnosť bola veľmi obmedzená. Po dvoch rokoch opatrenia miznú a nejedna eventová agentúra v Bratislave alebo aj inde na Slovensku má dôvod na radosť. Firemné večierky, spoločenské udalosti, koncerty či festivaly sú späť. A toto sú trendy, ktoré rok 2022 v eventovom svete čakajú.

Hybridné udalosti

Mnohé firmy sa po dlhom čase rozhodli odmeniť svojich zamestnancov a usporiadať im eventový večierok. Socializácia je pre tím naozaj dôležitá a večierok je ideálnym riešením, aby sa zamestnanci v uvoľnenej atmosfére znova zjednotili. Avšak napriek tomu, že opatrenia sa uvoľňujú, niektorí majú stále obavy. Či už je pripravovaný večierok pre firmy alebo vzdelávacie konferencie, eventový manažéri by mali organizovať podujatie aj v online aj v ofline svete. Čo znamená, že pre nezúčastnených by mohol prebiehať livestream z podujatia, kde sa môžu aj oni zapojiť z pohodlia domova.

Zážitok a pohodlie pre hostí

Za posledné roky si ľudia zvykli takmer všetko riešiť cez internet. To by si mala uvedomiť aj eventová agentúra a svojim hosťom ponúknuť čo najväčšie pohodlie. A to napríklad, že vstupenky a všetky informácie nájdu ľudia vopred na webových stránkach, vďaka čomu presne vedia, čo ich na podujatí čaká a aké pravidlá musia dodržiavať. Čím väčšie zapojenie a pohodlie zúčastneným eventové agentúry dokážu zabezpečiť, tým väčšia spokojnosť prichádza.

Rozmanitosť a technologické vychytávky

Či už organizujete eventový večierok, večierok pre firmy, konferenciu, festival alebo koncert nesmieme zabúdať na dokonalý technický zážitok. Technika na podujatí ale aj technologické vychytávky vám umožňujú získať širšie publikum. Doprajte účastníkom, ktorý sa k vám pripojili, aby aj oni mohli zasahovať po podujatia, aby mohli rečníkom klásť otázky. A v prípade, že dokážete zabezpečiť aj preklad do iných jazykov v reálnom čase dokážete svoje publikum rozšíriť aj za hranice Slovenska

Je čas aby sa eventový svet vrátil do normálu, avšak eventové agentúry musia organizáciu spoločenských podujatí prispôsobiť novým trendom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...