Lifestyle TOP

Energetická očista domu, alebo kancelárie

Čo robiť, keď sa na našom pracovisku domnievame, že existuje negatívna energia Nižšie sú uvedené niektoré užitočné a praktické formy ochrany a čistenia s týmto efektívnym čistením energie na pracovisku

Aby sme nás chránili na pracovisku, musíme odstrániť zlé vibrácie, takže môžeme vykonávať naše pokojné každodenné úlohy a dosiahnuť lepšie výsledky na konci dňa. Často sú negatívne vlny ľudí, ktorí nás navštívia, impregnované v stenách a podlahách. Ale nezúfajte. Tieto veci cítia a majú byť skrátené v čase, aby sa telo a myseľ sústreďovali na problémy, ktoré sa skutočne potrebujú stretnúť. Potom jednoduché a efektívne tipy na potlačenie negatívnych energií.

Fumigácia energie na pracovisku
Levanduľový lektvar
Zrieďte podstata levandule vo veľkom množstve vody. Aplikujte túto zmes v spreji používanom na žehlenie oblečenia a niekoľko minút pred jej žehlenieou sprejte všetky oblečenie, ktoré chodili do práce: obleky, košele a šaty. Vytvorí ochranný štít, ktorý ho sprevádza počas celého dňa.

Lektvary mužskej rue
Nalejte do 10 litrov vody sedem ohniská rudy macho a mrholenie jemného alkoholu. Nechajte stáť cez noc. Ďalší deň umyte podlahy, steny a dvere svojho pracoviska týmto riešením.

Rituál soli
Vložte soľ do misy a vrhnite štipku na vstupe svojho podnikania alebo práce, ako hovoríte: “Slávna soľ, soľ Zeme, odstraňuje zlo tohto miesta, aby nás oslobodilo.”

Nechty vôňa kadidla
Spálené ako kadidlo, nechty odstraňujú negatívne a nepriateľské sily, vytvárajú pozitívne duchovné vibrácie a čistí vaše pracovisko.

Rituál s bazalkou
Vezmite si niekoľko šálok bazalky a varijte ho do šálky vody do misky bahna. Nechajte vychladnúť. Noc nového mesiaca (rezanie fáz) necháva kontajner na otvorenom priestranstve. Pod to miesto, kde ste napísali všetky negatívne veci, ktoré sa stali v poslednej dobe namiesto práce. Nasledujúci deň napaľte papier, vytiahnite pozostatky vo vnútri sporáka a taktiež zakopte obsah tejto informácie na Zemi.

Čínske uzly
Pre Číňanov tieto uzly symbolizujú silu a harmóniu a slúžia na dosiahnutie šťastia a iných cností. Môžete ich umiestniť na vnútornej strane predných dverí vašej firmy alebo kancelárie, aby ste chránili tento priestor pred nepriaznivými vplyvmi z vonkajšej strany.

Rituál kadidla a kávy
Umiestnite uhlí z kadidla a položte čajovú lyžičku mletej kávy a nechajte horieť ohňom. Nestrácajte chvíľku; Je to veľmi efektívne, keď cítite negatívnu energiu zavedenú do pracovného priestoru cudzími ľuďmi. Opakujte vždy, keď ho potrebujete.

Práca so svätou vodou
Postriekajte každý kútik miestnosti, kde budete mať viac hodín počas dňa s posvätnou vodou, duchovne sa modliť s pozdravom Máriu, pýtajúc sa tak, aby prenikla zlo a medzi dobrom na tomto mieste.

Ochrana s citrónom
Vložte limety do rôznych oblastí vašej firmy alebo kancelárie. vymeňte ich, keď sa zožltnú. Môžete tiež variť svoj plášť v dažďovej vode; z energetického hľadiska kyselina citrónovej pomáha zvyšovať jej vyrovnávaciu silu proti negatívnym energiám.

Rituál so škoricou
V každej z prezentácií si môžete vychutnať svoje výhody; najlepšie je vypáliť tyčinky škorice; jeho sladká vôňa sa dá oceniť aj vo forme kadidla alebo vonných sviečok. Vo všetkých prípadoch odstráňte pozostatky škorice po 30 minútach zapnutia, kedy sa úplne vstrebávajú zlé vibrácie prostredia.

Talisman petržlenu
Umiestnite petržlen do pohára, ktorý má vodu až do polovice; Pridajte lyžicu cukru a škorice. Šálku nechajte v kancelárii po dobu 5 dní; Keď to bude mať petržlen, bude ju musieť obnoviť, to znamená, že absorbuje zlé energie, ktoré existujú na mieste.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...