Bývanie

Drevené náboženské motívy

Pre nábožného človeka zohrávajú symboly obrovskú úlohu. Sú zosobnením Stvoriteľa, talizmanom a veľkou svätyňou pre veriacich.

Sväté ikony, obrazy ukrižovania a rôzne momenty zo života Ježiša Krista sú umiestnené nielen v chrámoch, ale aj v domácnostiach veriacich. Ľudia teda ukazujú, že každý dom je harmonickým pokračovaním chrámu. To vám umožňuje komunikovať s Bohom a cítiť sa chránení. Pre veriaceho je dôležité obklopiť sa náboženskými symbolmi – tak sa bude cítiť pokojne, lebo bude vedieť, že ho chráni Všemohúci. Takéto náboženské symboly budú dobrým amuletom a budú chrániť pred zlyhaniami a negatívnou energiou.

Drevené náboženské symboly majú okrem svojho hlavného účelu mnoho výhod:

• originálny dizajn;

• široká farebná paleta;

• 3D efekt pri relatívne nízkej hmotnosti;

• jednoduchosť montáže.

Náboženské motívy a drevo – dokonalá kombinácia!

Miesto, kde sú vyobrazení svätci, má zvláštnu atmosféru. Tu sa človek môže uvoľniť, ponoriť sa do vlastných myšlienok, zabudnúť na všetky problémy a byť sám s Bohom. Všetko svetské sa stáva nedôležitým. Veriaci sa modlia, prosia Všemohúceho o pomoc alebo radu.

Drevené kríže a obrazy svätých harmonicky zapadajú do dizajnu miestnosti. Sú vyrobené z HDF dosky hrúbky 3 mm, ktorá vytvára efekt 3D obrazu. Ide o plnohodnotnú alternatívu dreva, ktorú je možné laminovať, dyhovať, frézovať a lakovať. Výhodou tohto materiálu je pevnosť a odolnosť proti poškodeniu.

Farbu dreveného obrazu si môžete zvoliť sami. Podklad je natretý ekologickými farbami, ktoré sú zdravotne nezávadné. Takéto náboženské symboly ozdobia dom a oživia prázdnu stenu. Ľahko sa pripevňujú na povrch obojstrannou páskou, fixačným lepidlom alebo klincom, ak páska nevydrží hmotnosť príslušenstva. Tento dekor je možné umiestniť do obývacej izby, kancelárie alebo chodby.

Aby drevené náboženské symboly vyzerali na stene harmonicky, mali by ste venovať pozornosť dizajnu a veľkosti. Je dôležité zvážiť typ miestnosti, kde bude dekor umiestnený, a drevený obraz kríža alebo svätých by sa mal skombinovať s inými dekoračnými predmetmi, aby miestnosť nevyzerala preplnená. Vďaka štýlovému dizajnu a trojrozmernému materiálu sa drevený dekor perfektne hodí do moderných štýlov interiéru.

Drevené interiérové ​​prvky sa úspešne kombinujú s inými dekoračnými predmetmi v klasickom aj modernom štýle a napĺňajú miestnosť svetlom a teplom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...