Zdravie

Dezinfekcia je dôležitá

Po prepuknutí koronavírusu (COVID-19) si ľudia čoraz viac uvedomujú dôležitosť, ktorú zohráva dezinfekcia pri prevencii šírenia vírusu a pri zabezpečení zdravia.

Bezpečná dezinfekcia pre domov a firmu

Venujeme viac pozornosti tomu, s kým prichádzame do styku a čoho sa dotýkame, je tiež nevyhnutné pochopiť dôležitosť dezinfekcie v našich domovoch a kanceláriách.

Pretože ľudia, ktorí ochorejú na vírus, nemusia vykazovať žiadne príznaky niekoľko dní, mohlo by dôjsť k nechcenému rozšíreniu vírusu na každý povrch, ktorého sa. Akonáhle sa dotkneme kontaminovaného povrchu, mikróby, ktoré zachytíme, sa potom prenesú do nášho domu, čo nás a naše rodiny vystavuje riziku nákazy COVID-19.

Kvalitná dezinfekcia je preto najlepším spôsobom, ako rýchlo a bezpečne dezinfikovať náš domov, kanceláriu alebo inú obchodnú prevádzku.

Dezinfekčné prostriedky produktovej rady STÉRIDINE inaktivujú patogény a pritom poškodzujú životné prostredie. Dezinfekcia STÉRIDINE spĺňa najnáročnejšie kritéria a preto ju odporúčame obzvlášť citlivým ľudom, ktorý trpia najrôznejšími alergiami a inými reakciami.Nezabudnite dezinfikovať hračky

Detské hračky sú po boku detí neustále. Deti s hračkami spia, rozhadzujú ich, jedia pri nich. Okrem viditeľnej špiny môžu hračky obsahovať choroboplodné zárodky, alergie a dokonca aj plesne. Nezabudnite preto pravidelne dezinfikovať hračky bezpečným dezinfekčným prostriedkom, ktorý je špeciálne určený práve na hračky. Dezinfekčné utierky na detské hračky sú praktickým pomocníkom pre všetky mamičky, ktoré sa chcú spoľahnúť na zdravie svojich detí. Dezinfekčné utierky sú určené aj pre hračky batoliat.

 

 

Mohlo by sa vám tiež páčiť...