Móda

Dámske jeansy

Džínsy by nám mali predovšetkým dobre padnúť. Dámske džínsy, v ktorých sa cítite pohodlne a skvele vám sedí, sa budete cítiť maximálne sexy. Obľúbené sú boyfriend džínsy, ale vracia sa aj mrkváče a rovné, či úzke džínsy.

Nesmrteľné dámske džínsy
Neexistuje snáď žena, ktorá by nemala aspoň jedny dámske džínsy v skrini. Správny strih vykúzli na každej žene sexy postavu. Podľa výberu strihu navyše džínsy dokážu zamaskovať alebo naopak zdôrazniť nedostatky. Je preto dôležité vyberať si správne.

 

Pre štíhlejšiu postavu sa hodia svetlé džínsy, ktoré vám opticky pridajú na objeme. Vhodné je zvoliť bedrové nohavice, ktoré majú úzke nohavice. Silnejší typy postáv by mali kupovať tmavšie džínsy, ktoré postavu naopak opticky zoštíhli. Vyberte si rovný strih a vyšší pás. Ak ste žena športové postavy, nebojte sa siahnuť po pánskom strihu džínsov, Boyfriend alebo mrkváče, ktoré sú voľné a pohodlné. Trendom sú tiež vyblednuté džínsy ozdobené nažehlovačku alebo s rôznymi prestrihmi.

Boyfriend cute
Boyfriend džínsy môžete nosiť vyhrnuté, hodí sa skvele na vysokú štíhlu postavu. Nehodí sa však na pracovné pohovory a obchodné rokovania. Ide rýdzo o voľnočasové džínsy. Hodí sa k teniskám aj ihlovým podpätkom. Vyskúšajte si najprv partnerove džínsy, či sa v nich budete cítiť, potom vyrazte do obchodu pre svoje.

Obľúbené skinny
Medzi najobľúbenejšie dámske džínsy patrí tzv.skinny. Viete, ako ich nosiť, aby vynikli? Na jeseň a v zime je nosíme ku čižmám. Pohodlne na nich obujete aj úzke čižmy, nebudú vám z nich nohavice vyliezať. Ak chcete byť v skinny džínsoch za hviezdu, obujte si k nim lakované lodičky na ihlovom podpätku. K týmto džínsom bude skvele vyzerať biela košeľa, šifónové blúzky, atď.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...