Lifestyle

Čo je to elektronická cigareta

Elektronická cigareta, niekedy nazývaná aj e-cigareta, funguje s batériou, buď jednorazovou alebo nabíjateľnou. Senzor prietoku vzduchu rozpozná, kedy nasávate vzduch cez náustok. Senzor indikuje mikroprocesor, aby zapol vykurovacie teleso a začal proces, ktorý premení nikotínový roztok na paru, ktorú vdychujete. Mnohé z e-cigariet majú na konci LED indikátor (malé svetielko), ktorý sa pri vdýchnutí rozsvieti na červeno. Inhalovanie sa nazýva tiež vapovanie.

Niektorým fajčiarom pomáhajú elektronické cigarety uspokojiť túžbu po nikotíne.

Najmä začínajúci užívatelia elektronických cigariet nemusia mať dobrý pocit z vapovania. Ale ak sa naučíte správne vapovať, môžete si užiť skutočne intenzívnu a plnú chuť.

Začínajúci ale aj skúsený vaperi by mali siahnuť pre jednoduché používanie po jednorazových elektronických cigaretách. Jednorazové elektronické cigarety sú navrhnuté pre jednoduché použite. Kvalitné a cenovo dostupné e cigarety poskytnú vynikajúci zážitok z vapovania. Jednorazové cigarety si nevyžadujú žiadnu údržbu. Jednoducho si vždy kúpite nové na vappe.sk – sú cenovo dostupnejšie ako náročné vapovacie zariadenia. Vyskúšajte napríklad obľúbenú chuť mango.

Ako správne vapovať

  • Z úst do pľúc . Tento typ inhalovania je vhodný pre menšie výpary s väčším množstvom nikotínu. Je to veľmi podobné fajčeniu cigarety. Budete pomaly nasávať paru do úst, držať ju v ústach niekoľko sekúnd a potom ju vdýchnete do pľúc. Akonáhle sa para dostane do pľúc, vydýchnite. Táto metóda je ideálna pre ľudí, ktorí chcú nahradiť fajčenie vapingom.
  • Priamo do pľúc . Ide o jednoduchší spôsob vdychovania, ktorý zahŕňa iba rýchle nasávanie pary priamo do pľúc, podobne ako pri zhlboka sa nadýchnuť. Potom paru ihneď vydýchnite.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...