Bývanie

Čistíme kúpelňu

edným z najrušnejších miest vo vašom dome, v kúpeľni je taktiež miesto, kde takmer každý návštevník navštívi. Takže ak začnete potiť, kedykoľvek sa niekto pýta: “Mám na mysli, či sa osviežujem / používam toaletu / tajne posúdim svoje čistiace schopnosti?” len relaxovať. Tieto triky dostanú miestnosť vyzerajúcu čerstvo vyčistené za 15 minút alebo menej.

1. Uchopte vrecko.

Ak chcete začať, zaveste plastové tašky na potraviny na kľučke ako rýchly spôsob, ako zhromaždiť odpadky – najjednoduchší spôsob, ako okamžite upratovať každú izbu.

2. Najprv vyčistite.

Ďalej uchopte nejaké bielidlo. Do misky nalejte šálku a očistite ju po stranách a pod okrajom. Nechajte sedieť päť minút, keď prejdete k ďalšej úlohe.

3. Shine up.

Naplňte fľašu s rovnakými dielmi vody a bieleho octu. Rozpraste roztok na papierové utierky alebo handričku z mikrovlákna a utrite kvapky mydla a rozstrekovanie zubnej pasty na kohútikoch, zrkadlách, doskách a v umývadle. Ak naozaj záleží na tom, čo si myslia návštevníci, dajte sprchové dvierka rovnaké striekanie.

4. Zozbierajte nečistoty.

Prevráťte jednu z tých istých stieračov z ocele a spustite ich cez zadnú časť prašnej toaletnej nádrže, potom cez, pod a okolo sedadla. Vypláchnite bielidlo, ktoré sedelo v miske, vložte do uteráka tašku a pokračujte ďalej.

5. Skúste tento trik na uteráky.

Nebojte sa, ak sušíte osušené osušky – jednoducho umyte ručné utierky. Oni sú jediní, ktorí používajú krátkodobých hostí. Nechajte ostatných na lište; jednoducho narovnať ich.

6. Vykonajte výstup.

Teraz je čas na podlahu. Vyčistite svoj koberec alebo kúpací koberec, aby ste ho nafúkli, takže vyzerá nedávno vysávaná. Ďalej s navlhčenou papierovou utierkou otrite rohy miestnosti, kde sa zhromažďuje väčšina vlasov a prachu. A nezabudnite vziať so sebou plastovú tašku, keď odídete!

Mohlo by sa vám tiež páčiť...