Lifestyle

Kedy je Black Friday + ako ušetriť 2x VIAC !!

Black Friday (Čierny piatok) je sviatok nakupovania. Práve v tento deň sú po svete tie najväčšie akcie a tento sviatok sa veľmi rýchlo udomácnil aj u nás. Zľavy sú často v desiatkach percent a záujem ľudí o nakupovanie v tento deň je čoraz väčší. Viete, na ktorý deň si máte nastaviť upozornenie, aby ste neprišli o žiadnu výhodnú ponuku Black Friday pre Slovensko?

Vždy štvrtý piatok v novembri

Sviatok k nám priešiel z Ameriky a jeho dátum na definovaný ako vždy štvrtý piatok v novembri. Časté je aj pomenovanie ako posledný piatok v mesiaci november. Opakuje sa každoročne. Obchody na Slovensku si však zvykli, že dopyt zákazníkov po týchto zľavách je obrovský, preto viaceré ponúkajú zľavy rovno celý týždeň, iné ho viac krát do roka dokonca opakujú.

Ako nakúpiť skutočne výhodne

Zľava a nízka cena sú výborným predpokladom dobrého nákupu. Nezabúdajte však, že každý nákup si treba zvážiť. Skúsenosti zákazníkov, hodnotenia obchody, tipy a rady ako vybrať a nakúpiť čo najlepšie by mali predchádzať každému väčšiemu nákupu. Na stránkach https://www.nakupnaporadna.sk/ si viete vyhľadať rady odborníkov, ako vybrať notebook, smart hodinky, mobilný telefón či čokoľvek ďalšie. Nájdete tu skúsenosti zákazníkov a viete si tak nechať poradiť s nákupom.

Ušetriť môžete hneď 2x

Aj keď sú zľavy na Black Friday skutočné vysoké, môžete ušetriť ešte viac. Dokonca pri každom nákupe, nielen počas Black Friday. Na stránkach KuponyZdarma.sk sú tisíce zliav v podobe ako zľavové kupóny. Jedná sa o zľavové kódy, prehľad najlepší zliav a akcií, výpredajov a výhodných ponúk, vďaka ktorým ušetríte aj desiatky eur pri každom nákupe online.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...